Директорку сільської школи на Одещині підозрюють в розтраті грошей під час ремонту спортмайданчика за 2 мільйона
07.11.2022   //   71 Переглядів

Білгород-Дністровські слідчі (Одеська область) виявили, що посадові особи школи в селі Успенівка переказали підприємцю кошти за невиконані ремонтні роботи.

Про це пише «Антикорупційний вимір».

У зв’язку з цим було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України. Керівництво учбового закладу вважають причетними до привласнення чи розтрати майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Слідчі вже встановили, що директоркою Успенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів допущено розтрату бюджетних коштів при проведенні капітального ремонту спортивного майданчика на вулиці Кишинівська, 69 в селі Успенівка Білгород-Дністровського району Одеської області.

В серпні 2021 року директорка школи Алла Соколова уклала договір на ремонт спортмайданчика з ФОПом Владиславом Грищенком на 2,10 млн грн. Тоді ж Держаудитслужба склала протокол стосовно директорки школи щодо порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Соколову було притягнуто до адмінвідповідальності. Однак договір було підписано і роботи почались.

За документами ремонтні роботи було повністю завершено та оплачено 20 січня 2022 року. Однак підчас огляду правоохоронці виявили, що ремонт оплатили завчасно, а роботи було не виконано в повному обсязі.

Наразі суд задовольнив клопотання прокурорів і дозволив провести експертизу на спортмайданчику, аби встановити суму збитків, нанесену діями директорки школи. В разі, якщо провину Алли Соколової буде доведено, вона може сісти за ґрати на строк до 5 років.

Залиште відповідь