Уманські світлофори доглядатиме фірма депутата-фаворита комунальників
19.03.2024   //   154 Переглядів

У лютому-березні відділ ЖКГ Уманської міської ради уклав дві угоди на обслуговування світлофорів на майже 6,3 мільйони гривень. Єдиним учасником закупівель, з яким і укладали договір, була фірма депутата міської ради, яка систематично отримує підряди з місцевого бюджету.

9 лютого замовник уклав першу угоду на 4,49 мільйона гривень, а 4 березня другу – на 1,79 млн грн.

У обох випадках учать в торгах взяв один учасник, з яким і був укладений договір. Це товариство ТІМ-НЕТ.

Згідно договорами, підрядник має ремонтувати та доглядати за світлофорами в Умані. Зокрема, 861 тисяча гривень піде на заміну світильників зовнішнього освітлення, 412 тисяч на заміну 6 кілометрів проводу, 251 тисяча на технічне обслуговування із заміною енергозберігаючих ламп, 436 на огляд та обслуговування тощо.

Товариство ТІМ-НЕТ має 76 договорів на 26 мільйонів гривень. Абсолютна більшість – 22,6 млн грн – з відділом житлово-комунального господарства Уманської міської ради.

Послуги з обслуговування світлофорів фірма надає із 2022 року. У 2022 році це коштувало бюджету 4,5 млн грн, у 2023 на послугу провели 4 закупівлі на 8,5 млн грн.

Товариство ТІМ-НЕТ належить Сергію Кисляку, що є депутатом Уманської міської ради від партії «Європейська Солідарність». Кисляк є власником ще низки компаній, які отримують підряди з міського бюджету Умані.

Наприклад, ТІМ-СМ, де директором є помічник Кисляка-депутата Ігор Луценко, має угод на 9,7 мільйона гривень, зокрема на 5,5 млн грн від відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради. Ця фірма надає послуги з благоустрою міста, обслуговування та модернізації систем відеоспостереження. Також цього місяця фірма виграла аукціон на фонтанних комплексів міста за 2,3 млн грн. Договір поки не укладений.

Також йому належить ТРК ТІМ, що має 40 угод на 2,5 млн грн.

У декларації за 2022 рік Кисляк вказав, що отримав 6,5 мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності, декларація за 2023 у реєстрі НАЗК відсутня.

Залиште відповідь