Волинська лікарня придбала за 9 мільйонів мамографічну цифрову систему у фірми, яку підозрювали у завищенні цін
18.10.2022   //   105 Переглядів

Комунальне підприємство «Волинський обласний медичний центр онкології» Волинської обласної ради 13 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Медгарант» мамографічну цифрову систему за 9,24 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить мамографічну цифрову систему Giotto Image-3DL виробництва IMG Giotto S.p.A. (Італія).

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Ілатанмед», яке запропонувало вищу суму – 9,25 млн грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновником столичного ТОВ «Медгарант» є Олександр Островський, керівник Ольга Кривокобильська.

Як повідомлялося, у 2021 році Київський апеляційний суд дозволив правоохоронцям арештувати майно, що було вилучено у офісі «Медгаранту» та у помешканні директора фірми Ольги Кривокобильської  під час обшуків.

Підставою для арешту майна стали дані про те, що службові особи Окремої комендатури охорони і забезпечення Державної прикордонної служби (військова частина 1498), зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, за попередньою змовою зі службовими особами управління охорони здоров`я Адміністрації Держприкордонслужби та представником, директором і засновником ТОВ «Медгарант», у співучасті зі співробітниками ТОВ «Ін Медікал», ТОВ «МТ-Мед», ТОВ «Нікатор», ТОВ «Ілатанмед», ТОВ «Прантекс», ТОВ «Ортоімпекс», з метою незаконного збагачення, здійснювали закупівлю у цих фірм медичного обладнання за завищеними цінами, що значно перевищують ринкові.

Згідно з «Прозорро», з 2016 року «Медгарант» отримала замовлень на загальну суму 3,22 млрд грн.

 

 

Залиште відповідь