На Чернігівщині фірми вчергове розіграли тендер на постачання торф’яного брикету  
08.09.2022   //   458 Переглядів

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області 15 серпня уклав угоду з ТОВ «Пітленд» на закупівлю торф’яного брикету. Вартість укладеної угоди склала 1 млн 398 тис. грн.

Про це йдеться на ресурсі «Прозорро».

За умовами укладеного договору, ТОВ «Пітленд» має поставити 400 тонн торф’яного брикету до 10 грудня 2022 року. Тобто вартість однієї тонни склала 3,5 тис. грн.

Очікувана вартість закупівлі становила 1,4 млн грн. Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «Бізнескомсервіс», пропозиція фірми була на 1,2 тис. дорожчою. У ході торгів учасники не торгувалися, а тендерні пропозиції подавали з різницею у 18 хв.

Це вже п’ята сумісна зустріч ТОВ «Пітленд» на торгах з ТОВ «Бізнескомсервіс» за останні два місяці, а також двадцята сумісна зустріч між фірмами з 2021 року. Щоразу перемогу отримувало ТОВ «Пітленд». Практично у всіх випадках фірми не конкурували та подавали тендерні пропозиції в один день.

Зауважимо, відповідно до укладених угод у серпні,  ціна на торф’яний брикет у ТОВ «Пітленд» різниться. Так фірма поставить торфобрикет Батуринській ЗОШ Ніжинського району Чернігівської області по 4,3 тис. грн за тонну, Батуринському міському центру первинної медико-санітарної допомоги по 4,2 тис. грн за тонну,  відділу освіти Підвисоцької сільської ради Кіровоградської області по 5,9 тис. грн за тонну, а ДУ «Бердичівський виправний центр» по 7,4 тис. грн за тонну.

ТОВ «Пітленд»  засноване в 2020 році в Києві. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Власником фірми є Микола Прокопенко,  який прописаний в смт Козелець Чернігівської області. За даними системи «bi.prozorro», з 2021 року ТОВ «Пітленд» отримало державних замовлень на загальну суму 21,6 млн грн.

ТОВ «Бізнескомсервіс» заснований в 2012 році в селі Софіївська-Борщагівка Київської області. Спеціалізується фірма на технічному обслуговуванні та ремонті автотранспортних засобів. Власником фірми є Олександр Розум.  За даними системи «bi.prozorro», з 2016 року ТОВ «Бізнескомсервіс» отримало державних замовлень на загальну суму 310 тис. грн.

 

Залиште відповідь