ФОП утеплить приміщення черкаським освітянам за майже 5 млн грн з укладанням плитки
26.02.2024   //   125 Переглядів

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав ще одну угоду на термомодернізацію свого приміщення в центрі міста. Тепер вартість робіт може скласти 4,8 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена на Прозорро.

Роботи виконує ФОП Олександр Скринник. Він має завершити їх до кінця лютого. Вартість – 1,68 мільйона гривень.

Підрядник має демонтувати залізні решітки та поручні, зняти покриття підлоги ганку, утеплити фасад та цоколь, утеплити віконні та дверні укоси, покласти 115 квадратних метрів плитки.

215 тисяч гривень піде на декоративну штукатурку, 80 тисяч піде на нові зовнішні металеві решітки, 72 тисячі – на тротуарні плити. Вартість плитки розрахована по 620 гривень за квадратний метр. Для прикладу ціна плитки «старе місто» такої ж товщини – 310 – 410 грн за кв.м, залежно від кольору.

Олександру Скриннику 41 рік. Він зареєструвався підприємцем у листопаді 2021 року.

У червні 2023 Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради провів тендер на термомодернізацію своєї адмінбудівлі. Скринник був єдиним учасником, який запропонував ціну в 4,8 млн грн.

Додатковою ціною в кінці минулого року суму було зменшено до 3,15 млн грн, з фінансуванням на поточний рік у майже 500 тисяч гривень. Роботи мали завершити в лютому.

Місцеві ЗМІ писали, що в ту угоду підрядник включив мінеральну вату, майже вдвічі дорожче ринку.

У листопаді 2023 замовник оплатив Скриннику ще 300 тисяч за поточний ремонт того ж приміщення. Йшлося про облаштування підлоги та стелі, монтаж світильників.

У грудні 2023-го департаменте освіти провів ще один тендер на термомодернізацію адміністративної будівлі ще на 1,68 мільйона гривень. Однак угода була розірвана через відсутність фінансування. Закупівлю моніторила Державна аудиторська служба, замовник пояснив, що виникла необхідність проведення додаткових робіт.

Залиште відповідь