У Черкасах оточення екс-депутата обслуговуватиме світлофори за 6,1 мільйона гривень
23.02.2024   //   137 Переглядів

Черкаська міська рада замовила послуги з обслуговування світлофору у свого «монополіста» за 6,1 мільйона гривень.

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради провів тендер на послуги з технічного обслуговування світлофорів. Участь взяв один учасник – ПП «Текс-Буд», з яким замовник і уклав договір на 6,19 мільйона гривень.

Згідно з договором, найбільше піде на заміну 32 транспортних світлофорів  – 672 тисячі гривень, заміну 30 пішохідних – 480 тисяч гривень, заміну 30 опор транспортних світлофорів – 495 тисяч гривень, встановлення 3 контролерів за 653 тисячі грн.

Підприємство “Текст-буд” зареєстроване в Черкасах. Його директор – Олег Закрепа, а засновник – Володимир Колосов.

Фірма має угод на 40 мільйонів гривень і фактично є монополістом в місті щодо обслуговування світлофорів. Раніше вона надавала ці послуги на замовлення департаменту ЖКК, а з минулого року – надає новому замовнику департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології. Із ЖКК має угод на 21 мільйон гривень, з інфраструктурою – 13,8 млн грн.

У 2022 році за послугу оплатили 4,9 млн грн, торік – 7,7 млн грн.

“Текст-буд” входить в орбіту бізнесово-політичної групи Бурячинських-Агапових. Володимир Бурячинський – екс-депутат Черкаської міської ради від БПП. Альона Агапова – чинна депутатка міськради від «За майбутнє».

У 2021 році прокуратура та СБУ розслідували можливі 700 тисяч гривень збитків для бюджету Черкас під час ремонту світлофорів у 2019 році. Тоді підозру від правоохоронців отримав Володимир Колосов, який був директором підприємства “Текст-буд”. Чим на сьогодні завершилася справа – невідомо.

Залиште відповідь