За рік вартість охорони Черкаської міськради зросла майже на мільйон
31.01.2024   //   96 Переглядів

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради уклав договір на охорону 3 своїх об’єктів за 6,68 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку надаватимуть для будівель за адресами Байди Вишневецького, 36 (приміщення мерії), вул. Благовісна. 170 (ЦНАП) та бул. Шевченка, 307 (приміщення, де відбуваються сесії міської ради).

Замовник провів закупівлю без використання електронної системи та уклав договір із управлінням поліції охорони в Черкаській області на суму, яка дорівнює очікуваній вартості.

Охорона має здійснюватися з потребою у застосуванні вогнепальної зброї. Договір замовник не опублікував.

Зазначимо, що послуги охорони на тих же об’єктах торік коштували 5,84 мільйона гривень. Згідно з минулорічним договором послуги передбачали охорону безпеки в приміщенні та на прилеглій території, забезпечення пропускного режиму, цілодобове відеоспостереження, реагування мобільних груп тощо.

Вартість послуги була розрахована 142,80 грн за годину за цілодобовий та нічний пост, 208 грн\год за денний пост.

У 2022 році вартість закупівлі склала 5,3 млн грн з вартістю цілодобового та денного постів по 128 грн\год та 187,5 грн\год за цілодобовий пост на 3-му об’єкті.

Ту закупівлю моніторила Державна аудиторська служба України. Аудитори запитували, як була сформована очікувана вартість. Замовник відповів, що вона розрахована за результатами проведення переговорів з Управлінням поліції охорони в Черкаській області.

Залиште відповідь