Директорка комунального закладу віддає мільйони оточенню свого сина
27.12.2023   //   405 Переглядів

Директорка Жовтневого психоневрологічного інтернату, що на Черкащині, роками активно співпрацює із контрагентами, які мають зв’язок із її сином. Він і сам постачає різні товари до інших закладів мережі соціальної опіки, але безпосередньо із установою, де протягом багатьох років працює його мати, не співпрацює. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Починаючи з 2016 року, керівництво Жовтневого психоневрологічного інтернату уклало понад 1,3 тисячі угод із приватними підприємцями Ярославою та Русланом Ткаченком, Світланою Задніпряною та Олександром Фурсою.  Загальна вартість відповідних договорів складає понад 13 млн гривень. 

Найбільшу кількість угод було укладено між закладом та Світланою Задніпряною. Відповідно до інформацію видання “18000”,  Задніпряна працює медсестрою одного із приватних комунальних закладів області та паралельно постачає товари до Жовтневого психоневрологічного інтернату. Всі угоди укладені між Задніпряною та інтернатом є безконкурнетними. Мова про понад 800 угод на суму у 6 млн гривень.

Відповідно до інформації із реєстру декларацій про майновий стан чиновників, Задніпряна також є матір’ю чиновниці Марії Павлової (Задніпряної), котра обіймає посаду заступника керівника місцевого управління Держпродспоживслужби у місті Черкаси. Окрім того, Павлова-Задніпряна була певний час прописана у квартирі, що належить ще одній постачальниці Жовтневого психоневрологічного інтернату – Ярославі Ткаченко.  Сама Ткаченко має у активі із закладом станом на кінець грудня 2023 року – 80 угод на суму у понад 600 тисяч гривень. Ще більше угод із Жовтневим психоневрологічним інтернатом має чоловік Ткаченко – Руслан Ткаченко. У його активі понад 240 договорів на суму у 10 млн гривень. Офіційно він використовує той самий номер телефону, що і Ярослава Ткаченко. Окрім них, цим номером також, згідно документів, користувався іще один підприємець – Олександр Фурса, котрий має з інтернатом понад 70 угод на суму у 500 тисяч гривень. Втім після початку повномасштабного вторгнення інтернат перестав укладати договори безпосередньо із Фурсою.

Керівництво закладу та зв’язок із постачальниками

Протягом останніх 20 років директоркою Жовтневого психоневрологічного інтернату є жителька селища Іркліїв Галина Черненко. Черкаська обласна рада, що є засновником всіх психоневрологічних інтернатів області, продовжувала контракти із керівниками інтернатів (у тому числі і Жовтневого) минулого року. 

Син Галини Черненко – Вячеслав Черненко має свідоцтво адвоката та здійснює свою професійну діяльність у одному із офісів у центрі міста Черкаси. За цією ж адресою свою професійну діяльність проводить також і згадана вище підприємиця Ярослава Ткаченко, чиї контактні дані активно використовує низка постачальників Жовтневого психоневрологічного інтернату. Окрім того, ці ж контакти використовує і сам Вячеслав Черненко, котрий також бере участь у публічних закупівлях, постачаючи до комунальних закладів переважно вироби медичного призначення, аналогічні тим, торгівлю якими здійснює і Ярослава Ткаченко.

Зазначимо, що від будь-яких коментарів журналістам Галина Черненко та Ярослава Ткаченко відмовились, як і згадані вище Марія та Світлана Задніпряні. Також заблокував номери журналістів у месенджерах і Вячеслав Черненко.

Залиште відповідь