Секретар Черкаської міської ради почав їздити на «Мерседесі» за 6,5 млн грн
26.11.2023   //   167 Переглядів

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін пересувається на «люксовому» «Мерседесі», орієнтовною вартістю в 6,5 мільйона гривень. Автомобіль записаний на його водія Василя Монастирецького.

Юрій Тренкін, що обраний до міської ради від ВО «Батьківщина» на сьогодні користується BMW X7 та Мерседес S400d. Перший з’явився у його користуванні ще у 2020 році, його вартість оцінюється в близько 3,5 млн грн. У друге ж авто Тренкін пересів влітку 2022 року, після початку великої війни. Він коштує 6,5 мільйона гривень.

Обидва автомобілі перебувають лише в користуванні Тренкіна. Водночас записані на його водія – Василя Монастирецького.

Монастирецький свого часу був зареєстрований як ФОП, що займався роздрібною торгівлею. Проте він закрився, пропрацювавши мене року ще у грудні 2015 року із боргом у 1,5 тисяч гривень.

З того часу на нього також записували фірми, які були пов’язані з родиною Тренкіна, на кшталт ПП ЛІСМ (Тренкін був директором до 2020 року), «Мітгар-Центр» (на сьогодні власниця мати Тренкіна – Людмила Олександрівна, до 2023 серед засновників була його сестра – Алла Коломієць), «Ріелтінг-Груп» (до 2017 власником був помічник Тренкіна Євген Щербина) тощо.

У 2019-му Монастирецький був спостерігачем на виборах президента по черкаському 194 округу від Юлії Тимошенко.

У 2019 році Монастирецький безкоштовно набув у власність землю у елітному районі Соснівка. Ділянка не відповідала за цільовим призначенням житловому будівництву. Прокурори місцевої прокуратури оскаржили відповідне виділення землі в суді. Згідно з рішенням першої інстанції суд зобов’язав повернути земельну ділянку в комунальну власність. У квітні 2021 року Монастирецький продав цю ділянку.

12 серпня 2022 року автомобіль MERCEDES-BENZ S 400 (2021 року) був зареєстрований на нового власника. У жовтні Монастирецький застрахував його.

Сам же Монастирецький, попри наявність у себе двох елітних авто, пересувається на “Рено Меган”.

Щодо Тренкіна, того родина володіє низкою фірм. Найбільшиими є Автомастерок, Хлібний дім та Мега Лайт. Минулорічний чистий прибуток цих трьох – 407,9 тисяч гривень.

Залиште відповідь