Колишня фірма депутата відновить будинок в Умані за 65 млн грн
09.11.2023   //   257 Переглядів

Департамент будівництва Черкаської ОДА уклав договір на реконструкцію будинку вул. Захисників України, 25 в Умані за 64,9 мільйона гривень.

Участь в аукціоні взяв один учасник – «Уманьрембуд 2», який знизив вартість із 67,8 млн грн до 64,9 млн грн. З ним уклали договір, за яким він має завершити роботи до кінця наступного року.

У договір закладається 15 мільйонів на мінеральну вату, ціною 4,3 тисячі з ПДВ. Водночас роздрібна ціна на такі матеріали в інтернеті становить близько 4 тисячі гривень. Також ціна радіаторів, які будуть встановлені у квартири, на 20-30% дорожче ринкової.

«Уманьрембуд 2» зареєстроване у 2016 році в Умані. Власником та директором на сьогодні є Михайло Фокін. У 2020 році він балотувався до Уманської міської ради від партії «За майбутнє», у 2015 балотувався до Черкаської обласної ради від «Радикальної партії О. Ляшка». Обраний не був.

Фокін став власником та бенефіціаром фірми на початку цього року. До нього нею володіли Альона та Олександр Ковальчуки. Останній є депутатом Черкаської обласної ради від «За майбутнє».

На часи, коли фірмою володіли Ковальчуки, припали головні тендерні перемоги товариства. Зокрема, це будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим» за майже 100 мільйонів гривень, капремонт школи №5 за 22 мільйони тощо.

Загалом на сьогодні фірма має публічних угод на півмільярда гривень. Найбільше – на 212 мільйонів від Відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, ще на 106 мільйонів від управління освіти УМР.

У будинок по вулиці Захисників України, 25, навесні цього року влучила російська ракета. Тоді загинули 23 людини.

Залиште відповідь