Черкаська міська рада замовила піару в ЗМІ на півмільйона
06.11.2023   //   157 Переглядів

Протягом серпня та вересня Черкаська міська рада замовила матеріалів про послуги з підготовки та розміщення інформаційних матеріалів про свою діяльність на 479 тисяч гривень.

Про це йдеться на порталі «Прозорро».

Зокрема, у вересні 2023-го було замовлено послуг на 190 тисяч гривень, а у серпні – на 289 тисяч гривень. Закупівлі проводило управління інформаційної політики.

Договорів на 85 тисяч гривень отримала ТРК ВІККА та телекомпанія «Антена», 75 тисяч – гривень газета «Нова молодь Черкащини», 65 тисяч – ТРК «Ільдана», 40 тисяч – Zmi.ck.ua, по 30 тисяч гривень видання «Вичерпно», «Прочерк» та «Дзвін», 19 тисяч – «Черкаський край», 18 тисяч гривень – «Нова Доба».

На виданнях «Дзвін» та «Нова молодь Черкащини» матеріали має розміщувати ФОП Тетяна Лимаренко, самі ж видання фактично контролюються колишнім нардепом Леонідом Даценком, який був радником міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Співзасновником ТОВ “Центр Черкаських медіа” є перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко. Засновником «Вичерпно» є депутат міської ради Араік Мкртчян, «Прочерк» та «Ільдана» належать Олексію та Петру Душейкам, що пов’язані з партією ВО «Черкащани», «Антена» контролюється екс-депутатом міської ради Валерієм Воротніком.

Зазначимо, що із 2019 року управління інформаційної політики має угод на 534 тисячі із ТРК ВІККА, на 382 тисячі із ФОП Лимаренко, 288 тисяч із «Антеною», 276 тисяч із «Ільданою».

Залиште відповідь