Дайджест новин. Червень 2023 року
01.07.2023   //   228 Переглядів

 

«Харківводоканал» замовив підприємцю пісок на 80% дорожче, ніж черкаський водоканал

Комунальне підприємство, що належить Харківській міській раді, без тендеру 5 червня закупило пісок на загальну суму 9,87 млн грн. Ціна за тону виявилася майже вдвічі вищою, від закупівлі піску водоканалом в Черкасах, і на чверть дорожчим від закупівлі водоканалом в Миколаєві. 

Угоду уклали з ФОП Давидов Сергій Іванович, у якого “Харківводоканал” вже купував коштовний пісок в лютому 2023 року.

 

У Філатова вчетверо задрали ціни матеріалів для ремонту електромереж у будинках за 6 мільйонів

КП «Жилсервіс-5» Дніпровської міської ради 5 червня на тендері за 5,50 млн грн. замовило поточний ремонт електромереж чотирьох житлових будинків. Деякі ціни у підсумковій відомості ресурсів перевищують ціни на ринку і тендерах інших замовників.

КП «Жилсервіс-5» на чолі з Сергієм Файфером підпорядковується Департаменту житлового господарства Дніпровської міськради, яким керує Владислав Грицай.

 

На Закарпатті директору комунального підприємства без конкуренції віддали 1,4 мільйона на ремонт житла для переселенців

Колочавська сільська рада Закарпатської області без тендеру замовила ремонт сільського клубу за 1,4 млн грн. Роботи виконає ФОП Микола Пишка. Кошторис угоди замовник не оприлюднив. 

З 2016 року Микола Пишка очолює Комунальне підприємство «ЕКО» Колочавської сільської ради. 

 

Суд виправдав керівника райархітектури, який вимагав у забудовника $4200 за оформлення будівельних паспортів

Чиновника підозрювали у вимаганні 4,2 тис доларів хабара за швидке оформлення будівельних паспортів від підприємця. Мова йшла про будівництво котеджного містечка і чиновник отримав перший транш в 12,5 тис доларів. 

В суді обвинувачений заявив, що був лише посередником для передачі грошей. Суд визнав його невинуватим через недоведеність кримінального правопорушення. 

 

У Кличка приховали ціни ремонту мосту на Троєщину за 215 мільйонів рідною фірмою кума Рувіна

КП «Київавтошляхміст» Київради 26 червня за результатами тендеру уклало угоду з фірмою «Сучасна транспортна інфраструктура» про поточний ремонт мосту через річку Десенка у Києві вартістю 215 млн грн. 

Ані замовник, ані підрядник не опублікували підсумкові відомості ресурсів і кошториси. Фірма отримала підряд без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

«Сучасна транспортна інфраструктура» належить Ірині Діамант, а директором є Андрій Рябчук. До лютого 2023 року цією компанією володіли Олександр Приступов та Валерій Сировацький. Останній є кумом та багаторічним партнером родини директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна.

 

У Меліоративному за 37 мільйонів відремонтують вулицю дорогими бордюрами та дешевим асфальтом

Піщанська сільська рада Новомосковського району Дніпропетровської області 22 червня за результатами тендеру уклала угоду з фірмою «СК «Стройінвест» про капітальний ремонт дороги в смт. Меліоративне за 37 млн грн.

З цієї суми 1,72 млн грн іде на бортові камені БР100.30.15 по 600 грн/шт. Днями Черкаська селищна рада того ж Новомосковського району Дніпропетровської області замовила ремонт дороги з такими бортовими каменями по 250 грн/шт., тобто принаймні вдвічі дешевше.

 

Сільраду Старого Салтова після окупації відновлять за 62 мільйони – ціни завищили вдвоє

Замовником виступила Харківська ОВА. До кінця 2024 року мають виконати аварійно-відновлювальні роботи багатофункціональної нежитлової будівлі по вул. Перемоги, 14 у селищі міського типу Старий Салтів Чугуївського району, яке було звільнено з-під російської окупації 2 травня 2022 року. Це адміністративна будівля селищної ради, амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 і ЦНАП. 

«Будівельно-проектна компанія «Форсайт» зареєстрована в серпні 2022 року в Умані на Черкащині. Засновником і директором є місцевий житель Роман Петрович Мовчан. Це перші відкриті торги, які виграла ця фірма. 

 

У Києві міст на Довженка відремонтують «труханівці» за 920 мільйонів

За умовами договору підрядник повинен демонтувати конструкції існуючого шляхопроводу, побудувати новий шляхопровід та з’їзди з нього, влаштувати зовнішні мережі каналізації, водопостачання та електроосвітлення, перевлаштувати контактну мережу та трамвайні колії, влаштувати тротуар, велосипедно-пішохідну доріжку, огорожу, встановити дорожні знаки, урни, антипаркувальні стовпчики та паркувальні стійки для велосипедів, а також нанести дорожню розмітку.

Підрядник – ТОВ «Ростдорстрой», належить депутату Одеської міськради Юрію Шумахеру та Євгену Коновалову. Фірму підозрювали у змові з депутатами Одеської міськради та розтраті державних коштів у період з 2014 до 2016 року на ремонті доріг Одеси. НАБУ оцінює збитки одеситам від дій компанії у 800 мільйонів гривень.

 

«Енергоатом» зашив 50% маржі у ремонт освітлення Хмельницької АЕС за 91 мільйон

“Наші гроші» виявили у кошторисі ряд завищених в півтора-два раза цін на товари. Аналізувались металеві лотки для укладання кабелів, кришки до них, самі кабелі різних розмірів, а також світильники.

Аналіз показав, що ціна кабельних лотків і кришок до них в кошторисі «Енергоатома» завищена вдвічі. Загалом на них закладено понад 35 млн грн. Відтак маржа по лоткам і кришкам становить близько 15 млн грн. 

 

Звягельські комунальники замовлять у фірми депутата ремонт сільської вулиці за 6 мільйонів

Управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської на тендері відхилило дешевшу на мільйон пропозицію через відсутність розрахунку договірної ціни, який повинен був бути наданий у письмовій формі згідно вимог законодавства.

ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” було зареєстроване у 2002 році в селі Майстрів Новоград-Волинського району. Власниками компанії є Юлія Табалюк, Віталій Табалюк – депутат Новоград-Волинської міської ради від партії “Європейська Солідарність”, а також Станіслав Табалюк – депутат Чижівської сільської ради. З 2016 року ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” отримало від ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” замовлень на 35,4 млн грн. 

 

Залиште відповідь