Тисячі гектарів мисливських угідь на Київщині передали людині з орбіти депутата облради 
22.06.2023   //   435 Переглядів

Депутати Київської обласної ради 9 червня проголосували за передачу у користування мисливців більше 26 тисяч гектарів землі.

Про це пише Анастасія Олійник у виданні «Київвлада» з посиланням на рішення Київської обласної ради від 9 червня.

Депутати передали у користування 21,78 тис га мисливських угідь у Вишгородському районі й 4,24 тис га у Броварському районі.

Так, ТОВ “Толокунь” отримало 10,77 тис га у Вишгородському районі, ТОВ “Мисливські стежки – Володимирівка” 11,02 тис га, а “Броварське універсальне товариство мисливців і рибалок” 4,24 тис га. Угіддя у Вишгородському районі передані у користування строком на 49 років, у Броварському – на 20 років.

Основним видом діяльності “Толокунь”, згідно даних Youcontrol, значиться мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг. Одним з бенефіціарів фірми є Сергій Логвиненко, мешканець Кагарлику, який є керівником або бенефіціаром щонайменше 9 компаній. Серед них “Науково-навчальна база Боярське мисливсько-дослідне господарство”, ТОВ “Будінвест 2016”, ТОВ “Віскар Груп”, який є співзасновником раніше вказаного “Будінвест 2016”, ТОВ “Будгарант 2016”, де засновником юридичної особи вказано ТОМАГОЛ ГРУП КОРП, адреса якого знаходиться у офшорі Панама й ТОВ “Шелтон Агро”, одним з засновників і бенефіціарів якої є депутат Київської облради Віталій Карлюк.

Також Логвиненко є учасником у вищезазначеному ТОВ “Броварське універсальне товариство мисливців і рибалок”, яке отримало більше 4 тисяч гектарів угідь в Броварському районі.

Як повідомляли у ЗМІ, за часів Генпрокурора Юрія Луценка Карлюку оголошували підозру у рейдерському заволодінні ТОВ “Русава К”, який належав загиблому в АТО, під Іловайськом, американському добровольцю Марку Паславському. Тоді Карлюк відкидав звинувачення, а правоохоронці нібито знайшли в його домівці документи, пов’язані з компанією Паславського.

Загалом, Карлюк має яскраву історію депутатства. У 2017 році він запам’ятався участю у бійці в стінах Київської облради, де побив тогочасного колегу від фракції “Батьківщина” Владислава Хохуліна, а вже у 2018 році пережив замах у Кагарлику.

Наразі Карлюк досі є депутатом, уповноваженим представником фракції “Європейська Солідарність” в Київській обласній раді. Також, він є членом комісії з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Вищезгаданого Логвиненка деякі ЗМІ називають “першим серед рівних” у Кагарлику й приписують йому погрози журналістам. За інформацією бюро журналістських розслідувань Геннадія Устинова, Логвиненко нібито мав минуле оперуповноваженого, а після звільнення запам’ятався в місті погрозами журналісту Михайлу Неграшу у 2016 році.

Більше 11 тисяч гектарів угідь отримала від влади Київщини ТОВ “Мисливські стежки – Володимирівка”, що займається мисливстовм і відловом тварин.

ТОВ належить Дарині Шихненко, яка також очолює БО “Печерський фонд регіонального розвитку”. Одним з засновників цієї організації вказано ТОВ “Містар”. В свою чергу, одним з засновників “Містару” значиться Олег Каушан, кандидат у нардепи від блоку “Партія праці та Ліберальна партія – Разом” (III скликання) та помічник на громадських засадах народного депутата від “Партії регіонів” Олександра Єгорова у VII скликанні Верховної Ради.

 

Залиште відповідь