Харківській медуніверситет без торгів віддав підряд на півтора мільйона фірмі заступника голови ОВА
22.06.2023   //   355 Переглядів

Харківський національний медичний університет уклав угоду з ТОВ “Будівельник” щодо проведення ремонтних робіт для ліквідації наслідків збройної агресії РФ за майже півтора мільйона гривень.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на «Прозорро».

Мова йде про капітальний ремонт покрівлі після ракетно-артилерійського обстрілу учбово-лабораторного корпусу та покрівлі двоповерхової прибудови до 11-ти поверхової будівлі учбово-лабораторного корпусу ННІ післядипломної освіти ХНМУ на вулиці Амосова.

Угоду підписали без проведення торгів, кошторис в систему “Прозорро” також не був завантажений.

Медуніверситет, а до цього академія післядипломної освіти, яка тепер є інститутом у складі ХНМУ, регулярно віддавали підряди ТОВ “Будівельник”, співвласником якого є заступник голови Харківської ОВА Михайло Харнам. Також серед співвласників Леонід Надточий та Олексій Чуприн.

ХАЦ нагадав, що всього у травні неконкурентних угод на Харківщині уклали на суму понад 2,3 млрд грн. При чому 1,73 млрд грн — це одна угода. Мова йде про реконструкцію неназваного об’єкту з будівництвом фортифікаційних споруд. Виконувати роботи буде ПАТ “Трест-Житлобуд-1” Олександра Харченка, який є членом виконкому Харківської міськради. Це один з найбільших забудовників міста.

Залиште відповідь