В Одесі фірма матері судді Печерського райсуду, який врятував Татарова від НАБУ, загородила громадський пляж
17.06.2023   //   210 Переглядів

ТОВ “Прим-отель” при будівництві готелю в Одесі закрила частину громадського пляжу без підтвердження офіційними документами дозволу на такі роботи.

Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info. 

Офіційно ці роботи називаються реконструкцією приміщення, де раніше був ресторан “Гапон”. За документами – це не нове будівництво, а реконструкція. А самі роботи мали бути завершеними ще в 2021-му році.

Нині частина пляжу огороджена колючим дротом. Через можливу незаконність робіт мешканці викликали поліцію, але будівництво продовжується. 

Роботи проводить ТОВ “Прим-отель”, власницею якого вказана одеситка Наталія Гладка. Вона каже, що документацію з будівництва вилучила поліція. Остання також їх відмовилася продемонструвати через нібито таємницю слідства

Гладка в 2014 році в подарунок отримала пів квартири в Одесі. Того ж року їх подарували ще одну квартиру площею 177 кв м майже в центрі Одеси. 

Дарувальником майна був скандально відомий суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк.

Вовк став суддею Печерського райсуду столиці в 2006 році. Наступного року він прийняв скандальне рішення щодо передачі землі в центральній частині Одеси фізичним особам, через незаконність якого порушили кримінальне провадження.

Також Вовк розблоковував рахунки колишнього міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, якого на той момент підозрювали у заволодінні 540 млн грн. Аграрного фонду.

Саме Вовк головував у колегії суддів, які засудили ексміністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 4 років в’язниці, зокрема, за святкування Дня міліції. Після чого Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну виплачувати Луценку компенсацію.

У 2020-му саме Вовк своїм рішенням зобов’язав Офіс Генпрокурора забрати справу заступника голови Офісу Президента у НАБУ. Олега Татарова підозрювали у причетності до дачі хабара за фальсифікацію експертизи в епізоді про заволодіння коштами Національної гвардії. Сама справа стосувалася екснардепа Максима Микитася, тож відповідно вона була підслідна саме НАБУ. І справа Татарова – не єдина, яку за рішенням Вовка було забрано у НАБУ і передано до інших органів.

Гладка відмовилася підтвердити що Вовк її син. Ресторан “Гапон” в Одесі – перше місце роботи Вовка, яке він вказав у свіїй трудовій біографії.

Залиште відповідь