Звягельські комунальники замовлять у фірми депутата ремонт сільської вулиці за 6 мільйонів
14.06.2023   //   56 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” на капітальний ремонт вулиці Садова в селі Великий Молодьків за 6,27 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі становила 7,15 млн грн.  Конкуренцію на торгах ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” склало ПП “Автомагістраль”, запропонувавши цінову пропозицію у 5,11 млн грн.

Пропозицію ПП “Автомагістраль”, яка була на 1 мільйон гривень нижчою від пропозиції ТОВ “Новоград-Волинські шляхи”, відхилили через відсутність розрахунку договірної ціни, який повинен був бути наданий у письмовій формі згідно вимог законодавства.

8 червня управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ “Новоград-Волинські шляхи”.

ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” було зареєстроване у 2002 році в селі Майстрів Новоград-Волинського району. Власниками компанії є Юлія Табалюк, Віталій Табалюк – депутат Новоград-Волинської міської ради від партії “Європейська Солідарність”, а також Станіслав Табалюк – депутат Чижівської сільської ради. На місцевих виборах 2020 року Станіслав Табалюк балотувався до Новоград-Волинської районної ради від партії “Європейська Солідарність”.

З 2016 року ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” отримало від ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” замовлень на 35,4 млн грн. 

Залиште відповідь