На Закарпатті фірма депутата отримала 1,5 мільйона на ремонт даху дитсадка
12.06.2023   //   62 Переглядів

Нижньоболотянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Зарічанської сільської ради Хустського району Закарпатської області, провівши електронну закупівлю без використання електронної системи, 16 травня уклав договорів з ТОВ «Фортуна-Іршава» на 1,5 млн грн.

Інформація про закупівлю розміщена у системі Прозорро.

Згідно із умовами договору, ТОВ «Фортуна-Іршава» у червні-липні 2023 року має провести капітальний ремонт покрівлі даху з улаштуванням утеплення перекриття (заходи з енергозбереження) Нижньоболотнянського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Зарічанської сільської ради у с. Нижнє Болотне по вул. Центральна, 109 б. Вартість цих робіт сягає 1,5 млн грн, однак жодної додаткової інформації щодо об’ємів робіт чи кошторису замовник не вказав.

ТОВ «Фортуна-Іршава» зареєстроване у приватному будинку у селі Білки Хустського району. 90% тендерів у яких перемогла компанія, були неконкурентними. Сума договорів ТОВ, укладених через «Прозорро», – 96,6 млн грн.

Найбільші замовники будівельних послуг компанії: відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Зарічанської сільської ради (23,2 млн грн); територіальне управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області (10 млн грн), Зарічанська сільська рада (8,3 млн грн); та Луківська сільська рада (7 млн грн).

Найбільші замовлення – це реконструкція будівлі Іршавського районного суду за 7,1 млн грн у 2017 році та реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у с. Заріччя Хустського району за 21,8 млн грн у 2021, яка триває вже два роки. У травні 2022 року Держаудитслужба знайшла порушення на останній закупівлі, пов’язані з внесенням змін до договору та їх оприлюдненням.

Засновниками ТОВ «Фортуна-Іршава» є депутат Хустської районної ради Володимир Горзов, а також Степан Григорчак і Ганна Жупанин.

У 2022 році Хустська окружна прокуратура та Західний офіс Держаудитслужби зверталися з позовом до Закарпатського господарського суду з вимогою визнати недійсним протокол про визначення переможця торгів та договору між Іршавською міською лікарнею та ТОВ «Фортуна-Іршава» за результатами відкритих торгів закупівлі послуги з реконструкції системи постачання лікувального кисню KHП «Іршавська міська лікарня» на загальну суму 2,1 млн грн, на якій «Фортуна-Іршава» перемогла з найвищою ціновою пропозицією. Однак суд першої інстанції у задоволенні позовних вимог відмовив, а апеляційний суд хоч і скасував рішення Господарського суду Закарпатської області, але провадження у справі постановив закрити.

У свою чергу ТОВ «Фортуна-Іршава» позивалось до Іршавської міської лікарні щодо стягнення 221 733 грн заборгованості за виконані підрядні роботи у грудні 2021 року.

 

Залиште відповідь