Дорожники Житомирщини без тендеру віддали «Онур» на реконструкцію засекреченого об’єкта 1,58 мільярда
08.06.2023   //   217 Переглядів

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області 2 червня прозвітувала про замовлення у ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» реконструкції об’єкта №1. Вартість робіт склала 1,58 млрд грн.

Закупівлю провели без використання електронної системи. У ProZorro не опублікували ні тендерну документацію, ні укладену угоду, ні вказали об’єкт, який реконструюватимуть.

Виконати роботи ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» має до 31 грудня 2024 року. 

Зауважимо, що 24 травня служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області прозвітувала про замовлення у ТОВ «Інжинірингова компанія “Аркон”» інженерно-консультаційних послуг та технічний нагляд по об’єкту «Реконструкція об’єкта №1» за 60,79 млн грн.

Київське ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» засноване в грудні 2004 року.  Власниками фірми є громадяни Туреччини Іхсан Четінджевіз та Онур Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон. 

У 2023 році ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» вже отримало держзамовлень на 9,7 млрд гривень, зокрема 7,6 млрд фірма отримала від служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області на інженерні та будівельні роботи двох засекречених об’єктів.

Залиште відповідь