Одномісячний ФОП поставить на 2 мільйона модульних туалетів, один в один як на ескізах замовника
07.06.2023   //   67 Переглядів

Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області визначилась з підрядником, що має поставити замовнику три громадські туалети модульного типу. При очікуваній вартості замовлення в 1,9 млн грн єдиним учасником відкритих торгів з особливостями став ФОП Гасюк Сергій Віталійович, який запропонував поставити товар за 1,85 мільйона. Власне з цим підприємцем селищна рада і планує підписати відповідний договір. Повідомлення про це опубліковане на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

На замовлення селищної ради підрядник до 1 липня має виготовити і поставити загалом три громадські біотуалети модульного типу. Два туалети розраховані на три кабінки: “для чоловіків”, “для жінок”, “для людей з інвалідністю”. Ще один туалет матиме лише дві кабінки “для чоловіків” і “для жінок”. 

В техдокументації замовник прописав детальні вимоги щодо технічних характеристик товару. Зокрема зовнішні стіни мають бути виготовлені з профнастилу типу “Фальц”, дах покритий металопрофілем. В кожному приміщенні має бути по 1 розетці, інфрачервоні електрообігрівачі, LED-світильники для внутрішнього та зовнішнього освітлення. 

Містились в документації й ескізні макети туалетів. При цьому запропоновані Сергієм Гасюком товари мали вигляд ідентичний до згаданих ескізів. Відповідно до наданих документів виробляти товар підприємець планує самостійно.

Оголошуючи торги Млинівська селищна рада не включала до кваліфікаційних критеріїв наявність досвіду виконання аналогічних підрядів. Це виявилось надзвичайно доречним для переможця торгів, підприємця Гасюка, який зареєструвався в якості ФОПа лише 20 травня поточного року, тобто за 6 днів до оголошення закупівлі. 

Залиште відповідь