Кропивницькі депутати унормували собі процедуру виїзду у відрядження за кордон
07.06.2023   //   51 Переглядів

Кропивницька міська рада ухвалила рішення про організацію відряджень депутатів і депутаток за кордон.

За таке рішення депутати проголосували на сесії 26 травня.

Згідно з Порядком, рішення про надання згоди на виїзд приймає виконавчий комітет Кропивницької міської ради. Метою відряджень має бути налагодження співпраці з органами влади інших країн, залучення гуманітарної допомоги тощо. 

Підставою для відрядження є письмове депутатське звернення депутата/депутатки, яке повинно містити мету виїзду, завдання, пункт призначення, строки перебування за кордоном, інформацію про запрошення сторони, що приймає, програму заходів та інше з відповідними підтверджувальними документами.

Окрім переліку вимог про дотримання депутатської етики вказано, що після завершення строку, на який було відряджено депутата/депутатку, він/вона протягом трьох робочих днів має повідомити управління апарату міської ради про своє повернення та надати письмову інформацію про результати відрядження, виходячи з його мети і завдань.

Таке рішення депутати ухвалили на фоні урядового постанови від січня 2023 року про заборону на виїзд за кордон чиновників, держслужбовців та депутатів усіх рівнів без поважних причин.

 

Залиште відповідь