В Кременчуці комунальники ввідають 100 тисяч на покіс трави ФОПу, який колись їм “капітально ремонтував” дерева
06.06.2023   //   130 Переглядів

25 травня кременчуцьке комунальне підприємство “Благоустрій Кременчука” уклало договір з ФОП Кириленко Павло Сергійович на покіс трави вартістю 100 тис грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договором передбачено до кінця поточного року  покіс  трави на площі в 740 соток з розрахунку 135 грн./сотка. Таким чином вартість угоди складаж 99 тисяч 900 гривень, що на 100 гривень менше межі, визначеної для проведення конкурентних закупівель.

У активі ФОП Кириленка понад 110 угод з різними розпорядниками публічних коштів, на суму у понад 5 млн гривень. Разом з тим, всі ці договори є безконкурентними, а сам Кириленко жодного разу, відповідно до інформації з порталу “Прозорро”, не брав участь у відкритих торгах чи спрощених закупівлях.

Безпосередньо між Кириленком та кременчуцьким комунальним підприємством “Благоустрій Кременчука” укладено 18 угод на суму у майже 2 млн гривень. Ця угода стала першою після тривалої “паузи” у співпраці. Попередній договір датований 2021 роком. Також у 2020 році комунальники без торгів віддали Кириленку договір, вартість 500 тисяч гривень. Предметом тієї угоди було кронування дерев, видалення аварійних, сухостійних, фаутних дерев, а також омолоджувальна обрізка дерев, що по суті є послугою. Разом з тим, комунальники назвали все це “капітальним ремонтом дерев”, що дозволило їм уникнути конкурентної закупівлі, через поріг для її проведення під час закупівлі робіт, якими є будь-які капітальні ремонти, розміром у 1,5 млн гривень. 

Залиште відповідь