На Харківщині чиновники відписали 25 мільйонів фірмі, пов’язаній з керівником «Донбасенерго»
06.06.2023   //   135 Переглядів

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області 2 червня замовила ТОВ “Славдорстрой” експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування державного значення за 24,84 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про відновлення функціонування критично важливих ділянок автомобільної дороги, ліквідацію руйнувань та деформацій шарів дорожнього одягу автомобільної дороги у Харківській області відповідно до переліку.

Водночас в «Прозорро» не опублікували договір, відповідно невідомо, про яку дорогу йдеться.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

«Славдорстрой» зареєстровано в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області. Фірма належить  ТОВ «Слав АБЗ» і ТОВ «Славспецтех». Бенефіціаром є Олександр Ломакін, прописаний в Донецьку.

«Славспецтех» записане на ТОВ “Синенерджі фінанс” та ТОВ “Слав групп”. “Слав групп” в свою чергу належить ПАТ «ЗНВКІФ «Гратіс» та ТОВ «Інвест капітал схід». Бенефіціаром “Слав групп» є Едуард Бондаренко, який є керівником та разом з нардепом Максимом Єфімовим бенефіціаром енергогенеруючої компанії “Донбасенерго”, яке пов’язували з оточенням Януковича.

Директором «Славдорстрою» є Олег Воронов. Людина з такими ПІБ колись керувала філією «Ясинуватський автодор» ДП «Донецький облавтодор».

Згідно з «Прозорро», з 2020 року фірма отримала замовлень на загальну суму 7,29 млрд грн.

Залиште відповідь