Миколаївські чиновники за 2 мільярда замовили засекречений об’єкт фірмі, яку підозрювали в привласнення бюджетних коштів
06.06.2023   //   114 Переглядів

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області 2 червня замовила ТОВ «Укртрансміст» реконструкцію об’єкта за 1,92 млрд грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

В «Прозорро» не завантажений договір. Лише зазначається, що мова йде про реконструкцію об’єкта №1.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

Засновником ТОВ «Укртрансміст» є Микола Ігорович Карнаков, директор – Ірина Філяєва. До Філяєвої директором фірми значився Ігор Карнаков. Карнаков також разом з зареєстрованими в Донецькій області бізнес-партнерами є співвласником ТОВ “Мобільні технології україни”, ТОВ «Транспортні мобільні технології». Крім того, Карнаков є співзасновником обслуговуючого кооперативу “Садівниче товариство “Цвітучий сад”, яке зареєстроване у Вишгороді Київської області.

У грудні 2019 р. відносно посадовців «Укртрансміст» і «Київавтодор» було відкрито кримінальну справу за фактом можливого привласнення бюджетних коштів при проведенні капітальних ремонтів столичних шляхопроводів, на які було витрачено близько 650 млн грн.

Крім цього, «Укртрансміст» фігурувало у кримінальному провадженні за фактом можливої розтрати  бюджетних коштів при виконанні різних робіт в Святошинському районі Києва. Зокрема, правоохоронці зацікавилися ремонтами та реконструкцією 6 об’єктів, на які було передбачено близько 494 млн грн. Роботи проводилися в 2018-2019 роках, а їх замовниками виступили 5 бюджетних структур, серед яких – «Київавтодор» та КП «Київпастранс».

Згідно з «Прозорро», з 2020 року компанія отримала замовлень на загальну суму 4,09 млрд грн.

Залиште відповідь