Вінницька фірма відремонтує в Могилів-Подільську дороги технікою свого клона з “чорого списку” АМКУ
31.05.2023   //   32 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства Могилів-Подільської міської ради провело два тендери, визначивши підрядників, що проведуть капремонт під’їзних шляхів та прибудинкових територій семи будинків на проспекті Незалежності у Могилеві-Подільському. Обидва замовлення, на загальну суму 20,09 мільйонів гривень, виконуватиме ТОВ “Агрошляхбуд”. Відповідна інформація розміщена на сторінках закупівель в Prozorro.

Мова йде про ремонтні роботи поряд з будинками № 275, № 277, № 279, № 283, № 285, № 287 та № 289. У травні замовник оголосив проведення двох відкритих торгів з особливостями, на ремонт прибудинкової території, очікуваною вартістю 9,89 млн та ремонт під’їзних шляхів, за який готовий був заплатити 10,21 млн грн. Незважаючи на значні суми замовлень бажаючих долучитись до тендеру виявилось не багато. Точніше лише один – ТОВ “Агрошляхбуд”, який власне й отримав обидва підряда.

Від майбутнього підрядника Управління ЖКГ вимагало надати довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації. Серед наявних працівників обов’язково мали бути директор,бухгалтер, виконроб, майстер, не менше 6 дорожніх робітників, мінімум 4 механізатори.  

Крім того учасник мав підтвердити наявність необхідної матеріально-т

Залиште відповідь