Улюбленці буковинських енергетиків з Вінниці взяли облаштують схили за 15 мільйонів з коштовним “підвозом” матеріалів  
31.05.2023   //   64 Переглядів

26 травня ПАТ  “Нижньодістровська ГЕС” уклав угоду з ПП “Док Мік” на облаштування схилів, укосів лівого берегу нижнього б’єфу території за 14,70 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Участь у оголошених відкритих торгах взяв лише один учасник, який і став переможцем. “Дом Мік” має здійснити планування схилів, а також здійснити їх укріплення за допомогою каменю та бетону. Як свідчить відомість ресурсів, найбільша сума коштів буде витрачено на каміння булижне, вартістю в майже 2,4 тисячі гривень за кубометр. Майже 2 тисячі гривень із вартості одного кубу каміння складатиме його транспортування до місця виконання робіт. У свою чергу орієнтовно така ж ціна закладена і у вартість доставки решти матеріалів, які використовуватимуться для виконання робіт, а саме – бетону, щебеню та іншого. Загальна вартість доставки матеріалів, відповідно до кошторису, майже у півтора рази перевищує вартість самих матеріалів і становить 6 млн гривень. 

Роботи на об’єкті мають бути завершені до кінця серпня поточного року.

Підрядник зареєстрований у Вінниці та належить місцевому бізнесмену Петру Завадському. У активі товариства “Дом Мік” 15 угод із розпорядниками публічних коштів, 6 з яких на суму у майже 35 млн грн. підписані саме із Нижньодінстровською ГЕС, що розташована неподалік кордону України з Молдовою. 

Залиште відповідь