Суд оштрафував одеського чиновника на 17 тисяч за хабар в $2500
31.05.2023   //   31 Переглядів

22 травня Іллічівський міський суд Одеської області затвердив угоду про визнання винуватості та виніс вирок у справі чиновника, якого обвинувачували у отриманні хабара від підприємця, який намагався оформити дозвіл на здійснення торгів на території громади. 

Відповідна інформація міститься у судовому реєстрі. 

Відповідно до тексту вироку, обвинувачений працював  головним спеціалістом у Олександрівській селищній раді. Наприкінці 2022 року до нього звернувся підприємець, аби отримати дозвіл на розміщення трьох торгових об’єктів на території громади. Чиновник взявся допомогти чоловіку, оцінивши свої “послуги” у 2500 доларів. 

Далі підсудний двічі зустрічався за попередньою змовою із бізнесменом та отримав від нього частину зазначених коштів у розмірі 200 доларів.  Під час їх передачі його і затримали. 

Чоловік визнав повністю свою провину та пішов на угоду зі стороною обвинувачення, якою було передбачено покарання у вигляді штрафу, сумою у 17 тисяч гривень.

Суд не став заперечувати проти подібних “домовленостей” та затвердив виніс відповідний вирок, яким передбачено покарання у вигляді штрафу. 

 

Залиште відповідь