Сільська рада на Житомирщині розділили між фірмами одного власника 4,5 мільйонів на ремонт доріг в селах
31.05.2023   //   77 Переглядів

Тетерівська сільська рада Житомирського району у квітні-травні прозвітувала про 28 замовлень поточних ремонтів дорожнього покриття в селах у ТОВ “Дор-Лідер” та ТОВ “Покриття-Лідер”. Загальна вартість робіт склала 4,47 млн грн. 

Закупівлі проводили без використання електронної системи. 

ТОВ “Покриття-Лідер” отримало 23 підряди з поточного ремонту дорожнього покриття на 3,72 млн грн. Всі замовлення було зроблено на допорогові суми від 35,9  тис. грн до 199,8 тис. грн. Підрядник ремонтуватиме дорожнє покриття у селах Тетерів, Висока Піч, Тригір’я, Буки, Дениші, Корчак, Перлявка, Пошта Рудня.

Ще 5 підрядів у травні  на ремонт дорожнього покриття на 746,56 тис. грн Тетерівська сільська рада віддала ТОВ “Дор-Лідер”. Всі замовлення також було зроблено на допорогові суми від 99,7 тис. грн до 199,1 тис. грн. Фірма  ремонтуватиме дорожнє покриття лише в селі Дениші.

ТОВ “Покриття-Лідер” засноване в 2015 році в селі Левків Житомирського району. Власником та директором фірми є Григорян Арташес Ваагні. Григорян Арташес також є і власником ТОВ “Дор-Лідер”, яке засноване у 2012 році та зареєстроване за тією ж адресою, що й ТОВ “Покриття-Лідер”. 

Залиште відповідь