Сільрада на Житомирщині не зекономила на купівлі нового сміттєвоза за понад 6 мільйонів
31.05.2023   //   54 Переглядів

Ушомирська сільська рада Житомирської обалсті опублікувала намір укласти угоду з ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” на придбання сміттєвоза. Вартість угоди може скласти 6,3 млн грн. 

Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями. Очікувана вартість закупівлі становить 6,3 млн грн. Фірма була єдиним учасником. 

29 травня Ушомирська сільська рада опублікувала намір укласти угоду з ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс”.

Згідно з технічним завданням, підрядник має поставити сміттєвоз АТ-5011 з заднім завантаженням  твердих побутових відходів. Термін поставки – до 30 вересня 2023 року. Гарантійний термін становить 1 рік на весь автомобіль, також дворічна гарантія на силові лінію: двигун КПП, мости та/або на 200000 кілометрів пробігу, в залежності від того, що відбудеться раніше. Сільська рада купує сміттєвоз 2023 року.

За інформацією на сайті “Альфатексу”, сміттєвоз із заднім завантаженням АТ-5011 на шасі IVECO Eurocargo призначений для механізованого навантаження, ущільнення, транспортування, а також механізованого вивантаження твердих побутових відходів (ТПВ) у місцях утилізації.

ПП «Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” засноване в 1999 році в Кременчуці. Власником є Микола Корецький, депутат Полтавської облради від ВО “Батьківщина”. 

Залиште відповідь