Одеські комунальники продовжують без тендерів замовляти фавориту ремонт доріг через нібито їх аварійність
31.05.2023   //   25 Переглядів

17 травня Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області уклало чергову пряму угоду з ТОВ “СМУ-56” на ремонт місцевих доріг вартістю 5,75 млн грн.

 Про це повідомлено в Прозорро.

Вартістьб угоди перевищує поріг  для проведення неконкурентної закупівлі. Разом з тим, підрядник обирався без використання системи “Прозорро” з підстав нібито аварійного стану ділянки дороги, яка планується до ремонту. Мова про ділянку від Станційного селища, 30-а – до Болградського шосе, 37. Роботи мають бути завершені до кінця червня 2023 року. Вартість матеріалів, як і об’єми робіт у системи не опубліковані разом із договором про підряд.

Раніше комунальники вже віддавали пряму угоду саме “СМУ-56” на екстрений аварійний ремонт іншої вулиці у місті. Тоді підставою був лист від місцевих поліцейських. 

Компанія-підрядник належить Віталію Попову. Директор – Сергій Левченко. До літа минулого року керівником був Юрій Ісарєв, що разом із Поповим є власниками ТОВ «Калина». СМУ-56 зареєстроване у 2018 році і має угод на 185 мільйонів гривень. Із них – 178 млн грн – це договори з управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради.

У 2020 році міська рада нагородила Віталія Попова, як одного з кращих представників сфери будівництва в місті.

Залиште відповідь