На Одещині фігуранту справи про можливе розкрадання на ремонті укриттів замовиле нове будівництво на 25 мільйонів
31.05.2023   //   35 Переглядів

Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Одеської області без використання електронної системи уклала угоду з ТОВ “Котовський асфальтобетонний завод” на будівництво укриття 24,37 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Угоду було підписано 26 травня, вона передбачає будівництво укриття у одному з місцевих закладів освіти.  Договір укладено без проведення конкурентних закупівель завдяки особливостям здійснення публічних закупівель у воєнний період, що дозволяє уникати торгів, коли мова йде про будівництво або ремонт укриттів та споруд цивільного захисту незалежно від їх вартості та складності. Роботи підрядник має завершити до кінця поточного року.

В системі відсутній сам договір, укладений цього разу між одеськими комунальниками та “Котовський асфальтобетонний завод”, що у свою чергу не дозволяє визначити вартість матеріалів, які будуть використовуватися під час будівництва. Так само невідомими для публічного загалу є і його об’єми. 

Компанія-підрядник належить Олені Антонюк та зареєстрована у Подільську (колишній Котовськ). Відповідно до офіційної звітності, за минулий рік компанія заробила 50 млн грн.

Всього це товариство має вже понад тисячу угод із розпорядниками публічних коштів, загальною вартістю у понад 300 млн грн. Варто зазначити, що найбільшим клієнтом будівельників є саме Куяльницька сільська рада та її комунальники, з якими у них укладено вже майже двісті угод на суму у 113 млн грн. Левова частина угод укладалася без проведення конкурентних торгів.

Одеськими правоохоронцями нині розслідується кримінальна справа за фактом ймовірної розтрати бюджетних коштів подільськими освітянами під час здійснення ремонтних робіт в укриттях та інших спорудах цивільного захисту. Підрядником під час виконання цих робіт виступав саме “Котовський асфальтобетонний завод”. 

Залиште відповідь