Льотний коледж на Полтавщині купує вітчизняних дронів на 8 мільйонів
31.05.2023   //   88 Переглядів

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ  24 травня уклав договір із товариством “Абрис ПТ” на закупівлю безпілотного комплексу “FLIRT”, вартістю у майже 8 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Як вбачається з повідомлення на порталі публічних закупівель, льотний коледж комплекс має бути поставлений до кінця серпня поточного року.

Компанія  “Абрис ПТ”  – це приватний розробник безпілотної техніки, зареєстрований у Києві. Сам безпілотник “FLIRT”  був презентований ще у 2021 році. На його базі створено три моделі Arrow, Сetus та Iron. Всі вони увійдуть до складу комплексу, який купує полтавський коледж.  Крім того, до його складу увійде також і система керування, ліцензійне програмне забезпечення, тренувальні стенди та інше. Безпілотник створений у формі планера-літака, злітна маса якого від 8 до 11 кілограмів в залежності від комплектації та дальністю від 80 до 130 кілометрів або ж до 2 годин часу. 

У системі “Прозорро” наявна інформація про укладання ще 8 угод на постачання літальної техніки компанію “Абрис ПТ” за публічні кошти, вартістю у майже 25 млн гривень.

Залиште відповідь