Чернівецький комунальний перевізник віддає ще 2 млн на валідатори “американським” киянам
31.05.2023   //   35 Переглядів

Чернівецьке комунальне підприємство “Чернівецьке тролейбусне управління” уклало чергову угоду на закупівлю валідаторів із одеською компанією “Айкю директ Україна”. Це вже 16 угода для перевізника та постачальника, загальна вартість яких наближається до 7 млн гривень.

Відповідно до інформації у системі “Прозорро”, цього разу компанія  “Айкю директ Україна” має поставити до кінця поточного року 57 валідаторів власної розробки моделі IQ-3-DXF-24W V2023. Ця техніка необхідна для організації безконтактної системи оплати у громадському транспорті. Вартість одного валідатора, як і раніше, складає 32 тисячі гривень. Така ж ціна на нього була і наприкінці минулого року, коли їх купувалося одразу 70 штук.  

Компанія “Айкю директ Україна”  зареєстрована у Києві та належить Євгенію Дзюбі та Олександру Смірнову. У публічних джерелах неможливо знайти інформацію про співпрацю цих виробників валідаторів із іншими комунальними чи приватними перевізниками в Україні, окрім Чернівців. 

Так само відсутня інформація про інші технічні розробки цієї компанії, окрім однойменних валідаторів. Компанія нібито має центральний офіс у США, втім серед працівників, зазначених на сайті компанії, згадані вище кияни Смірнов та Дзюба та ще двоє носіїв слов’янських імен Ярослав та Артем.

Залиште відповідь