Чернівецькі комунальники купують чергову партію світлофорів дешевше, ніж торік
31.05.2023   //   71 Переглядів

16 травня комунальне підприємство  “Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство” завершило закупівлю світлофорів, очікуваною вартістю у понад 2,5 млн гривень. Торги пройшли без конкуренції з одним учасником.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Згідно оголошення про закупівлю, комунальники планують придбати 40 світлофорів типом 1.1, та по 20 світлофорів типів 1.3, 2.3 та 2.6 із додатковими модулями до них. Найкоштовнішим серед всіх буде світлофор типу 1.3 за ціною у 25,2 тисяч гривень за штуку. 

Постачальником товару виступить київське товариство “Спецелектромонтаж-7”, що зареєстроване у Києві та належить Сергію Фортельному. На сьогодні компанія має публічних угод на суму понад 50 млн гривень з різними замовниками по всій території України і спеціалізується саме на виготовлені сигнального обладнання.

Востаннє подібні товари чернівецькі дорожники закуповували у вересні  2022 року  Тоді постачальником виступало інше київське підприємство “Сеа електронікс Україна”. Запропонована ними ціна була вища, ніж нинішня. Зокрема, світлофор типу 1.3 їхнього виробництва коштував місцевому бюджету майже 31 тисячу гривень. 

Залиште відповідь