Черкаські депутати віддали майже 6 тисяч гектар лісу групі одіозних юристів
31.05.2023   //   29 Переглядів

26 травня депутати Черкаської обласної ради проголосували рішення про передачу 5,6 тисяч гектарів лісових насаджень у оренду громадській організації “Товариство мисливців “Дубіївка”. Призначення масиву – лісові угіддя, а серед засновників організації – юристи та оточення одіозного екс чиновника.

Спочатку депутати обласної ради підтримали рішення про вилучення цього земельного масиву із користування Державного підприємства “Черкаське лісове господарство”. З такою ініціативою нібито виступили самі лісівники, які “оптимізують” власні площі з метою отримання максимального прибутку, тому не зацікавлені в утриманні такого масиву поблизу Черкас. За це рішення проголосувало 47 депутатів, зокрема, представники всіх фракцій присутніх у стінах Черкаської обласної ради: “Черкащани”, “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “За майбутнє”.

Далі ж, наступним рішенням, депутати майже такою ж самою кількістю голосів передали цей масив у користування громадської організації. Термін оренди був визначений у 15 років. 

Громадська організація “Товариство мисливців “Дубіївка” зареєстрована у травні 2022 року. Його директором є Віталій Бур’ян, а серед засновників числиться Артем Шимановський. У свою чергу Бур’ян також є директором підприємства “СК-нова”, яке належить Олександру Сіренку. 

У свій час Сіренко був директором комунального підприємства “Черкасиінвестбуд”, яке використовувалось місцевою владою для безконкурентного виведення у користування третіх осіб коштовних земельних ділянок. Після звільнення Сіренко разом з компанією “СК-нова” засвітився у скандалі із відчуженням майнового комплексу приватного вищого навчального закладу Східноєвропейського університету, до якого причетна народна депутатка Любов Шпак. 

Раніше вона обіймала посаду ректора цього приватного вишу і продала компанії Сіренка приміщення із суттєвим “дисконтом”. Інтереси компанії “СК-нова” у справі визнання цієї операції незаконною представляє адвокат Артем Шимановський, який також входить до числа засновників “Дубіївських мисливців”, імена решти членів цієї громадської організації невідомі. 

Залиште відповідь