Сільрада на Черкащині довірила ремонт укриття за 1,3 млн фігуранту справи про привласнення коштів
30.05.2023   //   36 Переглядів

Виконавчий комітет Мліївської сільської ради без проведення тендера уклав угоду з ПП “Ераьудлайт”на поточний ремонт укриття в місцевому ліцеї за 1,36 млн грн.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”.

За договором підрядник повинен замінити двері, відремонтувати східці, виготовити металевий навіс та облаштувати вентиляцію.Роботи домовилися завершити до серпня 2023 року.

«Ерабудлайт» зареєстроване у Черкасах у 2020-му році і належить Володимиру Зубейку. Фірма має загалом 12 договорів підряду на 8 млн грн з різними замовниками з області. Статутний капітал – 500 грн. 

Згідно з даними реєстру судових рішень, власник підприємства Владислав Зубейко фігурує у кримінальній справі щодо можливого службового підроблення.

Досудове розслідування встановило, що він, будучи директором «Ерабудлайт» із грудня 2021-го року, міг привласнити бюджетних коштів на 161 тис грн. Йдеться про тендер на ремонт спортзали Червонослобідської школи за 868 тис грн., який за спрощеною процедурою провели у листопаді 2021-го.

Слідчі стверджують, що Зубейко вніс неправдиві відомості щодо виконання робіт та використання матеріалів. Надалі судова будівельно-технічна експертиза встановила завищення вартості робіт на 161 тис. грн.

Останнє наразі судове засідання по цій справі відбулося в червні минулого року. Соснівський райсуд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Інформація про наступні засідання на сьогодні відсутня.

Залиште відповідь