Сільрада без тендеру віддала ремонт туалетів підприємцю, від якого вже потерпала
30.05.2023   //   49 Переглядів

Виконавчий комітет Стеблівської селищної ради Черкаської області без тендеру уклав договір з ПП “Експрес Плюс” про поточний ремонт туалетних приміщень Шендерівської гімназії за 171 тис  грн.

Послуга має бути надана до кінця року. Ні техзавдання, ні договір замовник не опублікував.

ПП «Експрес Плюс» зареєстроване у місті Богуслав, що на Київщині і має статутний капітал 250 гривень. Фірма належить Михайлу Сірику.

Підприємство та його власник фігурують в низці кримінальних справ. Так, київська поліція розслідує договори, які із «Експрес Плюс» укладало соціально-гуманітарним управлінням виконавчого комітету Богуславської міської ради. За версією слідчих, роботи, які були фактично оплачені, виконані не в повному обсязі.

Під час останнього судового засідання по цій справі, у лютому цього року, слідчий на суд не з’явився і просив залишити власне клопотання про обшук без розгляду.

У 2021-2022 роках Корсунь-Шевченківський районний суд слухав справу щодо Михайла Сірика, у якості потерпілої сторони фігурувала Стеблівська громада. Сірик був обвинувачений за статею про привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

У грудні суд ухвалив рішення оголосити Сірика в розшук, оскільки він не з’явився на засідання, пославшись на тяжку хворобу. Також суд відмовив у зупиненні провадження через хворобу.

Загалом із Стеблівською громадою «Експрес-Плюс» має угод на 22 млн грн. Це головний підрядник для цього замовника.

Залиште відповідь