Громада на Закарпатті без конкуренції замовила капремонт житла для переселенців на 1,3 мільйона у ексголови сусідньої громади 
30.05.2023   //   38 Переглядів

Пилипецька сільська рада Закарпатської області, провівши закупівлю без використання електронної системи, 12 травня повідомила про угоду з ФОПом Юрієм Васильовичем Кливцем на 1,3 млн грн.

Інформація розміщена у системі Прозорро.

Сільрада замовила у Юрія Кливця «капітальний ремонт нежитлової будівлі Пилипецької сільської ради для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб в с. Ізки, буд. 147, Хустського району Закарпатської області». Послугу підприємець повинен надати до кінця 2023 року.

Жодної додаткової інформації щодо об’ємів робіт чи кошторису замовник не вказав. Також Пилипецька сільська рада опублікувала лише протокол розкриття, договір у системі відсутній.

ФОП Юрій Кливець зареєструвався у серпні 2022 року. За 9 місяців на неконкурентних закупівлях уклав два договори на загальну суму 3,47 млн грн – з Синевирською сільською радою на 2,1 млн та Пилипецькою сільською радою – на 1,3 млн грн.

З 2015 по 2020 рік Юрій Кливець був сільським головою у с. Колочава. У 2020 році обирався депутатом від політичної партії «Рідне Закарпаття» до Колочавської громади, де став заступником сільського голови. Навесні 2022 року звільнився з посади і зайнявся підприємницькою діяльністю.

За даними «Наші гроші. Львів», брат Юрія Кливця Іван Кливець є депутатом Колочавської громади та обіймає посаду керівника комунальної установи «Управління спільною власністю Колочавської територіальної громади». Дружина Юрія Кливця Світлана Кливець є керівницею Центру надання соціальних послуг Колочавської сільської ради.

Залиште відповідь