Фірма нардепа з мінімумом власної техніки відремонтує дорогу в Могилеві-Подільському за 4 мільйона
30.05.2023   //   28 Переглядів

Провівши відкриті торги з особливостями Управління житлово-комунального господарства Могилів-Подільської міської ради визначилось з підрядником, що має провести капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. М.Гудзія. За 4,02 млн грн роботу планує виконати ТОВ “Виробничий комплекс “Камелот”. Повідомлення про намір підписати договір саме з цією фірмою наразі опубліковане в системі Prozorro. 

Техзавданням передбачаєтсья, що майбутінй підрядник має виконати ремонт 620 метрів дороги: засипку ям щебнем, установку бордюрів, влаштування підстильного, вирівнюючого та основного шару, розливання бітумної дорожньої емульсії та верхнього шару асфальтобетонного покриття. Крім того мають бути облаштовані 2 з’їзди, встановлені дорожні знаки, напрямні стовпчики, нанесена дорожня розмітка. Завершити усі роботи необхідно до 10 грудня 2023 року. 

При очікуваній вартості замовлення в 4,61 млн грн ТОВ “Виробничий комплекс “Камелот” виявилось єдиним учасником, що зацікавився закупівлею. Серед довідок, що були надані фірмою для участі у торгах містилась й інформація щодо наявності матеріально-технічної бази. Відповідно до цього документу лише 1 з 14 механізмів та машин, які підприємство використовуватиме для виконання замовлення, є власністю “Камелота”. Ще два вантажні автомобілі фірма використовуватиме відповідно до договору фінансового лізингу. 

Частину обладнання підприємство отримає за договором оренди від Євдокії Яківни Вацак, іншу, за договором про надання послуг, має забезпечити Філія “Могилів-Подільська дорожня експлуатаційна дільниця” ДП “Вінницький облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” під керівництвом Василя Оверчука. 

Єдиним власником ТОВ “Виробничий комплекс “Камелот” наразі є Геннадій Вацак, чинний народний депутат, що на початку свого строку був членом депутатської групи “За майбутнє”, однак потім перейшов до групи “Довіра” під формальним керівництвом Олега Кулініча.

Окрім “Камелота” Геннадій Вацак володіє ПП “Славська”, ПП “Поділля і Ко”, ПП “Подільський легіонер” та ТОВ “Кондитерський дім “Вацак”. 

Залиште відповідь