Черкаська мерія замовила проекти капремонту вулиць за 1,3 мільйона
30.05.2023   //   39 Переглядів

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради провів закупівлі на виготовлення проектної документації на капітальні ремонти вулиць Перемоги та Байди Вишневецького за 1,3 млн грн.

ПКД щодо вулиці Перемоги коштувало 789 тисяч гривень. Йдеться про тротуар, парна сторона, від вул. Смілянська до вул. Сумгаїтська. Протяжність цієї ділянки близько 2,2 кілометри. Ця вулиця знаходиться в Південно-Західному районі міста.

ПКД ремонту Байди Вишневецького коштувало 553 тисячі гривень. Про яку саме ділянку вулиці йдеться – не вказано. Ця вулиця – в центрі міста, на ній знаходиться приміщення Черкаської міської ради.

Обидва проекти виготовляє товариство «Будівельник Черкаси-проект». Фірма має угод на 10 млн грн. Головним замовником для фірми був департамент ЖКК.

Її директор – Руслан Синельник. Він свого часу працював на КП ЧЕЛУАШ. Також є директором ще однієї фірми-підрядника, яка надає послуги у Черкасах – «Шляхбуд-Груп».

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології утворили в Черкаській міській раді на початку березня. Він по суті перебрав на себе повноваження департаменту ЖКК, який раніше займався вуличною інфраструктурою.

Керівником департаменту став Сергій Отрешко, який до цього багато років був на керівних посадах у ЖКК, а останнім часом був в.о. директора департаменту.

Цього року департамент уже провів одну закупівлю послуг із поточного ремонту і ще одна закупівля на сьогодні незавершена. Загалом поточний ремонт коштуватиме бюджету Черкас рекордні 120 мільйонів гривень.

Інформація щодо того, скільки коштуватимуть місту капітальні ремонти – наразі публічно не озвучувалась.

Залиште відповідь