В Бердичеві комунальники з третьої спроби планують замовити будівництво скейт-парку за 2,5 мільйони
29.05.2023   //   49 Переглядів

Міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» за результатами відкритих торгів з особливостями має намір укласти угоду з ФОП Марченко Віктором Михайловичем на будівництво скейт-парку. Вартість угоди може скласти 2,59 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі “Прозорро”.

Очікувана вартість закупівлі становила 2,97 млн грн. Підприємець був єдиним учасником. 

24 травня міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» опублікувало намір укласти угоду з ФОП Марченко Віктором Михайловичем. 

Зауважимо, що це вже третя спроба провести тендер на будівництво скейт-парку. Вперше відкриті торги з особливостями «Бердичівкомунсервіс» оголошувало 9 листопада 2022 року. Однак торги не відбулися через відсутність пропозицій. Вдруге торги оголосили 22 березня 2023 року. За їх результатами замовник уклав угоду з ФОП Марченко Віктором. У квітні управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області почало моніторинг закупівлі, і за його результатами замовник змушений був розірвати договір з підрядником.

Будувати скейт-парк у Бердичеві почали восени 2021 року. Перемогу у тендері отримало ТОВ «Райтпарк» з пропозицією у 3,35 млн грн. У лютому 2022 року аудитори зацікавились закупівлею та розпочали моніторинг. За результатами моніторингу «Бердичівкомунсервіс» розірвав угоду з підрядником, заплативши  йому 423 тис.грн.

Киянин Марченко Віктором Михайловичем почав займатись підприємницькою діяльністю з 2001 року. Участь у закупівлях підприємець почав брати з 2016 року, за цей час фірма отримала 16,4 млн грн. 

Залиште відповідь