На Канівщині замовили ремонт дороги з асфальтом, вдвічі дешевшим, ніж в Черкасах
29.05.2023   //   77 Переглядів

Ліплявська сільрада, що в колишньому Канівсьому районі Черкаської області, провела тендер на ремонт вулиці Героя Радянського Союзу Усілова в селі Сушки за 2,18 млн грн.

Участь в тендері взяв один учасник – «Канів-Граніт», розмір пропозиції якої дорівнює очікуваній вартості. Він має виконати роботи до кінця липня.

Більша частина фінансування закладається на червень, коли й будуть виконані майже всі роботи, у липні підрядник долаштує з’їзди. 

Підрядник заклав у кошторис вартість 400 тонн асфальту по 2560 гривень за тону. Це найнижча ціна на асфальт по області, яку вдалося знайти в системі Прозоро за цей рік.

Для порівняння, у Черкасах виконують поточний ремонт із ціною асфальту Б1 вдвічі дорожче – 5043 грн\т, У Чигирині беруть 607 тонн асфальту по 4942 грн\т, у Чорнобаї закладають у поточний ремонт вартість у 4591 грн\т, КП «Комунальник» зі Сміли купило 330 тонн асфальту по 4400 грн\т.

ПП “Канів-граніт” зареєстроване у місті Каневі та є одним із лідерів дорожнього ринку на Черкащині. Директором та бенефіціаром товариства є Абов Авеян.

За останні роки підприємство отримало від різних замовників право на здійснення 573 підрядів, загальною вартістю 891 млн гривень. Найбільшими замовниками є Служба автодоріг області (649 мільйонів гривень) та Служба місцевих доріг (80 млн грн). 

Канів-Граніт” свого часу фігурувало у низці кримінальних проваджень щодо заволодіння коштами під час ремонтів. Зокрема, слідчі підозрювали службових осіб фірми у заволодінні бюджетними коштами під час виконання капітального ремонту доріг в Каневі у 2016-2017 роках. За версією слідства, підрядник включив до актів виконаних робіт матеріали, якість та кількість яких не підтверджена документально. Вартість таких оцінена поліцією в 1,67 мільйонів гривень. На сьогодні результати тих розслідувань невідомі.

Залиште відповідь