У Знам’янці фірми зі спільним заводом-постачальником асфальту розіграли тендер на майже 2 мільйона
27.05.2023   //   50 Переглядів

Управління ЖКГ Знам’янської міської ради Кіровоградської області уклало з ТОВ «Адас-Буд» угоду про капремонт прибудинкової території на суму 1,74 млн грн.

Про це йдеться у системі Prozorro.

Згідно з угодою, ТОВ «Адас-Буд» має відремонтувати прибудинкову територію будинку по вулиці Привокзальній, 8 у Знам’янці. Очікується заміна асфальтового покриття, встановлення нових бордюрів, ремонт тротуарів і каналізаційних люків.

Роботи мають бути виконані до першого вересня 2023 року.

Участь у тендері взяло два підприємства: черкаське ТОВ «Євробуд-Індустрія», що належить Рубіку Паргевовичу Абрамяну, з пропозицією 1,84 млн грн. та  «Адас-Буд» з ціною 1,74 млн грн.

Підприємство-переможець зареєстроване у Знам’янці 2018 року. Засновником вказаний Артур Арменович Хачатрян. За період участі у публічних закупівлях фірма отримала замовлень на 10,2 млн грн. Більшість підрядів замовило знам’янське управління ЖКГ.

Варто зазначити, що під час торгів фірми-учасники тендеру не знижували своїх початкових цінових пропозицій.

Також цікаво, що обидві фірми в своїх документах, поданих до участі в тендері, зазначили аналогічний завод-постачальник асфальту – ТОВ «Асфальтно-бетонний завод «Євробуд-Асфальт». Він належить Армену Паргевовичу Абрамяну. Однакове прізвище, по батькові, а також реєстрація у селі Вязівок Черкаської області вказує на його вочевидь родинний зв’язок із власником ТОВ «Євробуд-Індустрія», яке було конкурентом «Адас-Буду».

Раніше ЗМІ повідомляли, що ТОВ «Адас-Буд» розіграло тендер управління ЖКГ Знам’янської міськради з «конкурентом», у якого була ідентична тендерна документація та орендована техніка. 

 

Залиште відповідь