Дорожники Житомирщини віддали 60 мільйонів на інженерно-консультаційні послуги та технічний нагляд засекреченого об’єкта
27.05.2023   //   106 Переглядів

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області 24 травня прозвітувала про замовлення у ТОВ “Інжинірингова компанія “Аркон” інженерно-консультаційні послуги та технічний нагляд по об’єкту “Реконструкція об’єкта №1”. Вартість робіт склала 60,79 млн грн.

Закупівлю провели без використання електронної системи. У ProZorro не опублікували ні тендерну документацію, ні укладену угоду, ні вказали об’єкт, якому надаватимуться інженерно-консультаційні послуги та технічний нагляд.

Надавати свої послуги ТОВ “Інжинірингова компанія “Аркон” має до 31 грудня 2024 року. 

Київське ТОВ “Інжинірингова компанія “Аркон” засноване в грудні 2017 року. Фірма належить іншій компанії – ТОВ “Проектна компанія “Аркон”, власницею якої є 

Ольга Сахань. ТОВ “Проектна компанія “Аркон” перебуває з 2021 року у “чорному списку” АМКУ. 

У 2018 році ТОВ “Проектна компанія “Аркон” разом із ТОВ “Інжинірингова компанія “Стратегія”, узгодивши свою поведінку та свої тендерні пропозиції, тим самим усунули конкуренцію та змагальність між собою, а отже спотворили результат проведених торгів на проектні роботи на «Будівництво водозабірних споруд з використанням місцевих перспективних джерел для альтернативного водопостачання м. Краматорськ». За порушення на фірми накладено штрафи на загальну суму 136000 гривень.

Брати участь у державних замовленнях ТОВ “Інжинірингова компанія “Аркон” розпочало з 2022 року. Наразі на рахунку фірми 94 угоди на 128 млн грн. 

Залиште відповідь