Закарпатська лікарня за півмільйона придбала титанові пластини у адвоката, який захищає скандального постачальника медзасобів 
26.05.2023   //   109 Переглядів

Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» Закарпатської обласної ради за результатами відкритих торгів з особливостями 5 травня уклала договір з ТОВ «Бруклі-Ко» на суму 453 650 грн.

Про це повідомляється у системі Прозорро.

На аукціоні переможець ТОВ «Бруклі-Ко» конкурував із пропозицією ТОВ «Ей Бі Ем Технолоджі», яка була майже на 30 тис. грн дешевшою, але її відхилили через невідповідність технічним специфікаціям та відсутність довідки про ознайомлення з проєктом договору та погодження з його вимогами і довідки-підтвердження, що учасник не є громадянином російської федерації.

Згідно з умовами договору, переможець аукціону ТОВ «Бруклі-Ко» до кінця 2023 року зобов’язується поставити до обласної лікарні зазначену у тендерній документації кількість титанових пластин для верхньої і нижньої частини тіла, а також супутні компоненти виробництва ТОВ «Ейч Бі Орто», зареєстрованого в Ужгороді та з виробничими потужностями у Мукачеві.

Ціни на пластини і стержні із сплаву титану для верхніх та нижніх кінцівок коливаються від 2530 грн до 7500 грн за шт залежно від технічних характеристик.

ТОВ «Бруклі-Ко» з основним КВЕДом «42.11 Будівництво доріг і автострад» засноване у 2019 році і зареєстроване у квартирі багатоквартирного будинку. Ще понад десяток напрямків діяльності компанії теж стосуються переважно будівництва та оренди. Засновником і кінцевим бенефіціаром ТОВ «Бруклі-Ко» є адвокат Олександр Коваленко.

У державних закупівлях  компанія бере участь з вересня 2022 року, поставляючи апаратуру для підтримування фізіологічних функцій організму, тобто титанові пластини, ендопротези, медичні вироби для фіксації переломів, металоконструкції ортопедичні тощо. Сума укладених через «Прозорро» договорів – 17 млн грн. Основний замовник – ДП «Медичні закупівлі України».

Крім «Бруклі-Ко» Коваленко є засновником і кінцевим бенефіціаром адвокатського бюро «Коваленка «КОВАЛЕКС».

Також Олександр Коваленко є захисником у справі з правовою кваліфікацією ч.5 ст. 191 КК України, у якій фігурує Олег Гудаш – один із засновників ТОВ «Ейч Бі Орто», компанії, у якої його «Бруклі-Ко» купує титанові пластини для обласної лікарні, та департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА. За версією слідства, ТОВ Олега Гудаша «МЦ Гудмедікал» у змові з посадовими особами департаменту постачало немедичні захисні костюми та маски для лікарень під виглядом медичних засобів індивідуального захисту.

Залиште відповідь