“Вінницяоблводоканал” ремонтуватиме машини у фірми з “чорного списку” АМКУ
25.05.2023   //   85 Переглядів

За результатами відкритих торгів з особливостями КП “Вінницяоблводоканал” визначився з підрядником, що ремонтуватиме колісну техніку комунальників. За 648,8 тис грн відповідні послуги надаватиме ТОВ “Автоера Нова”, яке з квітня поточного року перебуває в “чорному списку” АМКУ. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Техзавданням передбачалось, що майбутній підрядник обслуговуватиме крани-маніпулятори, автомайстерні та цистерни-асенізатори “Вінницяоблводоканал”. Усього 9 одиниць техніки. Для скорочення виробничих витрат замовник вимагав аби станція технічного обслуговування, на якій і буде ремонтуватись техніка,  знаходилась на відстані не більше 10 км від юридичної адреси комунального підприємства. Строк постачання запасних частин для автомобілів при цьому повинен був становити 3 календарні дні. Допускалось продовження строку до 14 днів, якщо необхідні запчастини були відсутні на складі виконавця.

Для участі у тендері водоканалу потенційні учасники маи підтвердити наявність необхідного обладнання, стоянки для зберігання мінімум 9 автомобілів та цілодобову фізичну охорону. 

У підсумку, при очікуваній вартості замовлення в 649,28 тис грн єдиним учасником, що долучився до торгів стало ТОВ “Автоера Нова”.  Для перемоги фірмі вистачило запропонувати ціну на 480 грн дешеву очікуваної вартості. 

Варто зауважити, що ТОВ “Автоера Нова” у квітні поточного року було оштрафовано за тендерну змову та потрапило до так званого “чорного списку” АМКУ. Враховуючи, що фірму притягували до відповідальності за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, замовник мав відхилити пропозицію “Автоера Нова”, однак цього не зробив. 

Власником та керівником вінницької ТОВ “Автоера Нова” є місцева підприємиця Олена Романюк, якій також належить ПП “Укрбудпроектреставрація”. 

Комунальне підприємство “Вінницяоблводоканал” з квітня 2022 року очолює Дмитро Кістіон, син чинного заступника голови Вінницької обласної ради Володимира Кістіона.

Залиште відповідь