Пісочинська селищна рада замовили додаткові роботи по ремонту спорткомплексу за 4,5 мільйона, засекретивши ціни на будматеріали
25.05.2023   //   73 Переглядів

Пісочинська селищна рада (Харківська обл.) 22 травня замовила ТОВ “Строй інжінірінг девелопмент” реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу за 4,50 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу з прибудовою басейну по вул. Соснова, 1-Б в мікрорайоні «Мобіль» смт Пісочин (коригування), додаткові роботи.

В договорі вказано, що вартість матеріальних ресурсів становитиме 2,74 млн грн., зарплатня будівельників та монтажників – 372 тис грн., експлуатація будівельних машин – 215 тис грн., прибуток – 88 тис грн.

В угоді також є календарний графік робіт та план фінансування. А вартість будівельних матеріалів не вказана, тому неможливо їх порівняти з ринковими.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

Наразі харківське ТОВ “Строй інжінірінг девелопмент” записане на Петра Журбу. На момент створення фірми в 2006 р. до складу її засновників входив Євген Савін, який був депутатом Харківської міськради від Партії регіонів. В 2010 р. його призначили заступником голови Харківської ОДА, де він працював до 2014 року. Його частку в компанії було перереєстровано на Вікторію Савіну. Вона, а також Олександр Спесивий, Юрій Деркачов і Ігор Дакалін входили до складу засновників «Строй Інжінірінг Девелопмент» до квітня 2011 року, згодом компанію було перереєстровано на Петра Журбу. Саме з того моменту компанія почала вигравати будівельні тендери.

Згідно з «Прозорро», з 2021 року фірма виграла 7 тендерів на 162,36 млн грн., з них 79,66 млн грн. (3 підряди) «Строй Інжінірінг Девелопмент» отримав від Пісочинської селищної ради.

 

Залиште відповідь