На Полтавщині чиновники витратять рекордні для себе 10 млн на дрони та тепловізори
25.05.2023   //   46 Переглядів

Виконавчий комітет Горішніх Плавень на Полтавщині здійснив рекордну для себе закупівлю товарів для потреб Збройних сил України. Чиновники витратили майже 10 млн гривень на придбання тепловізорів, монокулярів та квадрокоптерів.

 Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Відповідно до опублікованого оголошення, місцева влада купує 15 монокулярів AGM PVS-14 NW1 за ціною 166 тисяч гривень за штуку, а також 15 тепловізорів Pulsar Helion 2 XP50 Pro ціною 182 тисячі гривень за штуку. Товар має бути поставлений до кінця поточного року на умовах післяплати, постачальником виступає товариство “Пірігріно”, а загальна вартість договору склала 5,2 млн гривень.

На початку березня інша місце громада, а саме Мартинівська сільська рада здійснювала закупівлю аналогічних товарів. Тоді ціна за монокуляр AGM PVS-14 модифікації NL1 cклала 150 тисяч гривень, а за тепловізор сільська рада платила  156 тисяч гривень. Постачальником для них був Анатолій Стрюк з Харкова. У середині травня, як свідчить портал Spending.gov.ua, Стрюк отримав кошти, відповідно виконавши договір постачання.

Засновником та власником товариство “Пірігріно”, що має поставити товар Горішньоплавненським чиновникам, є Олег Зінченко.Компанія зареєстрована в Одесі. 

Це ж підприємство має поставити Горішньоплавнівській міській раді до кінця цього року 10 квадрокоптерів DJI Matrice 30 Е за ціною майже 400 тисяч гривень за штуку у комплекті з додатковими батареями. 

 

Залиште відповідь