Колишня фірма мера Кам’янки уникла торгів і відремонтує ще три вулиці по 199 тисяч
25.05.2023   //   46 Переглядів

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Кам’янської міської ради уклав три угоди на ремонт вулиць громади із товариством «Інтербудтехсервіс» загальну суму майже 600 тис грн.

Йдеться про ремонт вулиць Шевченка, Зеленої та Компанійця, вартістю по 199 тисяч гривень кожна. Договори передбачають улаштування шару асфальту, товщиною 4 сантиметри.

Усі закупівлі проведені без тендеру. Водночас визначена межа для проведення закупівлі з послуг поточного ремонту становить 200 тисяч гривень. 

Міським головою Кам’янки є  із 2012 року є Володимир Тірон після чого стабільно переобирався на посаду. До обрання на посаду саме Тірон був директором та власником «Інтербудтехсервіс» протягом 9 років. У 2013 році він разом із фірмою фігурував у кримінальній справі щодо ухилення від сплати податків.

 Нині його директором фірми значиться Наталія Михайлова. Засновники – 5 осіб. 60% підприємства володіє Іван Горобець, інші частини розділені між Михайлом Джоганом, Юрієм Слободяником, Любов’ю Ставенко та Світланою Загнибідою. Інформації про кожного з них – обмаль.

До прикладу, Горобець зайшов до числа бенефіціарів лише у 2021 році, чим займався до того – невідомо. Інформація про те, що він є засновником чи директором інших підприємств – відсутня.

Починаючи із 2016 року фірма має 288 договорів на 40 мільйонів гривень. Із них – більше 37 мільйонів гривень із замовниками з Кам’янки.

У січні 2020 року Тірон та Михайлова отримали від прокуратури підозру у привласненні 2 млн грн під час ремонтних робіт «Інтербудтехсервіс» на 4 вулицях міста.

 

Залиште відповідь