Фірма депутата без конкуренції взяла 30 “дорожніх” мільйонів з бюджету Одеси
25.05.2023   //   59 Переглядів

16 травня управління дорожнього господарства Одеської міської ради завершило закупівлю послуг з поточного ремонту дорожньої мережі міста. Торги без конкуренції виграло місцеве підприємство, яке приховало вартість матеріалів.

Відповідно до інформації в системі “Прозорро”, закупівля, була оголошена на початку травня. До 9 травня всі бажаючі працювати з одеськими дорожниками могли подати власні заявки, втім багато охочих не виявилося. Єдиним учасником закупівлі стало місцеве товариство “Євродор”. 

Запропонована ними ціна стала майже тотожною очікуваній вартості закупівлі, а саме – 36 млн 975 тисяч гривень. 

Відповідно до тендерної пропозиції та вимог замовника, переможець торгів має до кінця поточного року здійснити відновлення 17 вулиць міста, загальною площею трохи менше 26 тисяч квадратних метрів. Пропозиція учасника та сам договір не містить відомості про вартість ресурсів, які будуть використовуватися під час здійснення ремонту. Разом з тим, надана інформація про те, що виробником асфальту є товариство “Агрек”, чії виробничі потужності знаходиться майже у центрі Одеси. 

Товариство “Євродор” є одним із лідерів дорожнього ринку регіону. На сьогодні у компанії понад півтисячі угод із різними розпорядниками публічних коштів на суму у 5 млрд гривень. Управління дорожнього господарства Одеської міської ради уклало з підприємством вже 60 угод на суму 300 млн гривень. Компанія належить Геворгу та Наталії Авєтісян. Геворг є депутатом Ізмаїльської міської ради та, відповідно до інформації на сайті ради, входить до складу фракції “Слуга народу”.

Залиште відповідь