Звягельські комунальники розділили між фірмами місцевих депутатів майже 6 мільйонів на ремонт вулиць
24.05.2023   //   74 Переглядів

КП Звягельської міської ради «Звягельсервіс» (Житомирська обл.) у травні прозвітувало про  38 угод з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» та 12 укладених угод з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на поточний ремонт вулиць. Загальна вартість підрядів для фірм склала 5,8 млн грн.

Закупівлі проводили без використання електронної системи. У «Прозорро» не опублікували ні укладених угод, ні тендерної документації. 

ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» отримало підрядів з поточного ремонту вулиць на 4,1 млн грн. Всі замовлення було зроблено на допорогові суми від 26,6  тис. грн до 199,5 тис. грн. Підрядник ремонтуватиме вулиці як у Звягелі, так і в районі.

12 підрядів на ремонт вулиць на 1,7 млн грн КП Звягельської міської ради «Звягельсервіс» віддало ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».  Всі замовлення також було зроблено на допорогові суми від 59,9 тис. грн до 199,9 тис. грн. Фірма  ремонтуватиме вулиці як в районі, так і в місті.

ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» засноване в 2018 році в Звягелі. Власниками фірми є Ірина Мельник та Дмитро Рудницький – депутат Звягельської міської ради від політичної партії «Наш край» та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в 2002 році в селі Майстрів Новоград-Волинського району, власниками фірми є Юлія Табалюк, Віталій Табалюк (директор фірми і депутат Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність») та Станіслав Табалюк (депутат Чижівської сільської ради, на місцевих виборах 2020 року балотувався до Новоград-Волинської районної ради від партії «Європейська Солідарність»).

 

Залиште відповідь